Daniel Taelemans

afgevaardigd bestuurder

Algemeen Management

Aankoop Projectgronden

Verkoop

+32 475 751 765

daniel@llyda.com

Rudi Potoms

freelance zelfstandige

Syndicusbeheer:

Boekhouding en Secretaris AV

IT

+32 477 45 50 30

rudi@llyda.com

Frans Van den Meerssche 

freelance zelfstandige

Werfopvolging 

Expertises

+32 475 52 48 81

vdm.bouwconsult@telenet.be

Kelly Taelemans

bestuurder

Vormgeving 

Bouwtechniek

Klantenbegeleiding

Planning

Commercialisering Verkoop

Kwaliteitscontrole

Service na oplevering

+32 474 75 70 32

kelly@llyda.com

Jolien De Keukelaere

administratief bediende

Syndicusbeheer:

uitvoering agendapunten AV

planning en opvolging

+32 493 47 04 49

jolien@llyda.com

Dana Taelemans

bestuurder

Facturatie

Boekhouding 

Verkoopdossiers

Notariële aktes

Personeelszaken

+32 2 310 33 68

dana@llyda.com

Josse Van Pee

administratief bediende

Financieel Beheer

Bankzaken

 

+32 2 310 33 68

josse@llyda.com

©2019 by Llyda n.v. - Proudly created with Wix.com