daniel[1].jpg

Daniel Taelemans
Afgevaardigd Bestuurder

Management Syndicusbeheer

AV's Syndicus

Aankoop Projectgronden

Verkoop

+32 475 751 765

daniel@llyda.com

IMG-20210713-WA0005.jpg

Jolien Borremans
Vastgoedbeheer

- Bachelor Vastgoed -

Administratie Projectontwikkeling

Klantenbegeleiding

Verkoop

Marketing

Rentmeesterschap

Opstart nieuwe syndicuscontracten

+32 2 310 33 68

jolien1@llyda.com

foto Jeroen Caudron.png

Jeroen Caudron
Verkoop

Verkoop Nieuwbouw

Projectenscreening

Marketing

BIV 503.622

+32 478 29 08 30

jeroen@llyda.com

71275173_10156570931552129_6578068208568

Kelly Taelemans
Bestuurder

- Ir. Architect -

Management Projectontwikkeling

Vormgeving 

Kwaliteitscontrole

Service na oplevering

Expertises

+32 474 75 70 32

kelly@llyda.com

Afbeelding van Kelly Taelemans.jpg

Jarne Vierendeels
Bouwtechniek

- Ing. Elektromechanica -

Werfvoorbereiding & - opvolging

Planning

Bouwtechniek

+32 474 67 20 55

jarne@llyda.com

IMG-20210521-WA0008.jpg

Wendy Baes
Syndicusbeheer

Klantenbeheer

Facturatie en Boekhouding

Planning en Opvolging

Secretaris Alg. Vergadering

 LLYTANA

IMG-20211126-WA0015.jpg
IMG-20211126-WA0014.jpg

Gheorghe Cebanu 
 

Vasile Pop
 

Renovatie- & nieuwbouwwerken

Algemene Vloerwerken 

Algemene Gyprocwerken 

Algemene Schilderwerken

Algemene Tuinwerken 

Kleine metsel- & renovatiewerken

Werftoezicht: orde & veiligheid op de werf

Algemene kluswerken syndicusbeheer

561208_4951755426599_1061631789_n.jpg

Dana Taelemans
Bestuurder

- Dr. Dierengeneeskunde & specialisatie Fysiotherapie -

Facturatie

Boekhouding 

Notariële aktes

Personeelszaken

Kantoorbeheer

+32 2 310 33 68

dana@llyda.com

daniel-craig-bond-1d24ba1.jpg

Josse Van Pee
Financieel Adviseur

Financieel Beheer

Bankzaken

FOTO iNGE.jpg

Inge Oyen
BIV-stagiair syndicusbeheer

- Syntra Syncicus -

 

Klantenbeheer

Facturatie en Boekhouding

Planning en Opvolging

Secretaris Alg. Vergadering

BIV 516.404